Telefon: 601-623-740 (czynny 7 dni w tygodniu). Zajmujemy się tworzeniem i aktualizacją stron internetowych, projektujemy i uruchamiamy strony www oraz hosting na własnych serwerach hostingowych, każda z wykonanych stron www posiada własny panel administracyjny CMS.

O nas | Sprzedaż | Usługi | Dojazd do klienta | Strony www, hosting | Korepetycje | Cennik | Skup | Kontakt | Obsługa informatyczna firm – Outsourcing IT |

Zadzwoń! Tel: 601623740

naprawa-komputerow-strony-www-hosting-00

Strona internetowa wydaje się niezbędnym narzędziem reklamy i marketingu w dzisiejszych czasach jednak w Polsce nadal ponad 50% firm nie posiada własnej witryny. Głównym powodem takiego stanu są ceny jakie należało wydać najpierw na wykonanie strony a później na utrzymanie jej razem z domeną i serwerem. My postanowiliśmy te bariery zlikwidować. Jesteśmy w stanie wykonać strony internetowe dla firm jak i dla osób prywatnych w cenach do tej pory nieosiągalnych.

naprawa-komputerow-strony-www-hosting-01

Proponujemy Państwu w pełni profesjonalne wykonanie strony www. Posiadamy wiele zrealizowanych z sukcesem projektów internetowych. Dzięki temu doświadczeniu wykonanie strony internetowej nie jest dla nas problemem i czas jej realizacji mieści się w granicach 3-7 dni. Wykonywanych stron nie zostawiamy bez opieki. Oferujemy późniejsze rozbudowy serwisów w miarę potrzeb klienta oraz pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych, aby wchodziło na nią maksymalnie dużo osób zainteresowanych treściami zawartymi w ofercie danej strony.

naprawa-komputerow-strony-www-hosting-02

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące stworzenia dla Państwa każdego rodzaju witryny.

Pozycjonowanie stron

naprawa-komputerow-strony-www-hosting-03

Uzyskiwanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google, reklama, pozycjonowanie organiczne oraz zarządzanie kampaniami AdWords.

Pozycjonowanie strony internetowej jest jedną w ważniejszych czynności jakie należy wykonać po stworzeniu strony internetowej. Posiadanie witryny nie oznacza, ze będzie ona odwiedzana przez użytkowników. Należy o to zadbać a obecnie najlepszym sposobem na to jest uzyskanie wysokich pozycji w Google. Na dzień dzisiejszy ponad 90% polskich internautów wyszukując informacji korzysta z Google jako wyszukiwarki internetowej. Są to w większości informacje dotyczące produktów i usług świadczonych na lokalnym rynku. Reklamy stojące przy drogach i wywieszane na słupach już dawno przeszły do historii i nikt już nie zwraca na nie uwagi.

Pozycjonowanie jest procesem ciągłym. Każda firma chciałaby uzyskać jak najlepsza pozycję w wyszukiwarce przez co jest to ciągła walka o pozycje w wynikach wyszukiwania. Miejsce na pierwszej stronie Google to wymierne korzyści osoba szukająca firmy do zrealizowania zlecenia przeszuka tylko pierwszą ewentualnie drugą stronę wyników. i z oferty jednej z tych firm prawdopodobnie skorzysta.

Jesteśmy fachowcami w tej dziedzinie. Pozycjonujemy większość stron jakie wykonywaliśmy ze świetnymi efektami. Zajmujemy się również pozycjonowaniem i optymalizacją stron już istniejących. Zapraszamy do kontaktu.

Codziennie jesteśmy w miastach: GliwiceCzęstochowa, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Bytom oraz w okolicach tych miejscowości w miastach: Blachownia, Kłobuck, Lubliniec, Myszków, Żarki, Janów, Świerklaniec, Pyrzowice, Piekary Śląskie, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Siewierz, Zawiercie, Kroczyce, Mysłowice, JaworznoOlkusz, Pilica, Wolbrom, Trzebinia, Chrzanów, Oświęcim.

Nasz serwis komputerowy zajmuje się naprawą


laptopów oraz komputerów PC stacjonarnych wszystkich marek komputerowychAcer, Apple, Asus, Dell, Dream Machines, Fujitsu, HP, Compaq, IBM, Lenovo, MSI, Packard Bell, Samsung, Sony, Toshiba.

Naprawiamy i usuwamy usterki ze sprzętu typu: 


Komputery stacjonarne, PC, laptop, notebook, netbook, cześci do laptopów, drukarka, skaner, dysk, hdd, ssd, napęd, dźwięk, internet, komunikacja, łacznosć, mikrokomputer, obraz, grafika, obudowa, zasilanie, oprogramowanie, system, windows, linux, mac os, podzespoły bazowe, serwer, scsi, macierz, procesor, płyta główna, płyta z procesorem, pamięć, RAM, cdrom, dvd, cd, zasilacz, monitor, karta graficzna, karta dźwiękowa, cooler.

Nasz serwis


komputerowy działa mobilnie w miastach: Kłobuck, Olsztyn, Częstochowa, Blachownia, Lubliniec, Janów, Koszęcin, Tworóg, Miasteczko Śląskie, Woźniki, Koziegłowy, Myszków, Żarki, Lelów, Zawiercie, Poręba, Siewierz, Pyrzowice, Świerklaniec, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Wojkowice, Bytom, Zabrze, Chorzów, Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Sławków, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Jaworzno, TrzebiniaChrzanów, Oświęcim, Olkusz, Pilica, Wolbrom.

Działamy na terenie całego Śląska i Małopolski!

O nas | Sprzedaż | Usługi | Dojazd do klienta | Strony www – hosting | Korepetycje | Cennik | Skup | Kontakt | Obsługa informatyczna firm Outsourcing IT