Telefon: 601-623-740 (czynny 7 dni w tygodniu). Mając na uwadze istotę systemu informatycznego w nowoczesnym przedsiębiorstwie oferujemy Państwu pełną obsługę informatycznąOutsourcing IT. Kompleksowa obsługa informatyczna firm jest to podstawowy punkt w ofercie naszej firmy.

Zadzwoń! Tel: 601623740

Posiadamy długo letnie doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą informatyczną małych jak i średnich przedsiębiorstw. Dajemy państwu możliwość wyboru najlepszych rozwiązań informatycznych przy zachowaniu optymalnego stosunku jakości do ceny, bez ponoszenia kosztów związanych z zatrudnieniem informatyka, jego szkoleniami oraz należnymi świadczeniami.

O nas | Sprzedaż | Usługi | Dojazd do klienta | Strony www, hosting | Korepetycje | Cennik | Skup | Kontakt | Obsługa informatyczna firm – Outsourcing IT |

Przygotowaliśmy dla państwa rozwiązania, które ułatwią państwu wybór zakresu świadczonych usług, najlepiej odpowiadające Państwa potrzebom. Istnieje możliwość dobrania indywidualnego pakietu dla firmy zgodnie z jej preferencjami . Rozwiązania IT, dostosowane do konkretnych potrzeb klienta. Klient sam ustala zakres prac, czas oraz miejsce realizacji

naprawa-komputerow-laptopow-onas-00

Nasza firma specjalizuje się w outsourcingu IT, gwarantując kompleksową i profesjonalną obsługę informatyczną osób prywatnych, przedsiębiorstw i organizacji publicznych.
Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na wprowadzenie na rynek rozwiązań, z których sami korzystamy na co dzień. Nasi technicy mogą pochwalić się odpowiednimi kompetencjami, zapewniając wysokiej klasy obsługę w trosce o bezpieczeństwo Państwa danych.
Jako zespół, odpowiadamy za pełną obsługę serwisową o zróżnicowanym charakterze i poziomie trudności. Z powodzeniem obsługujemy zarówno mniejszych Klientów prywatnych, jak i firmy z sektora MSP oraz duże podmioty komercyjne.
Dostosowujemy się do oczekiwań naszych Klientów, proponując im systemy i projekty, dostosowane do potrzeb, możliwości technicznych oraz spodziewanych kosztów eksploatacji.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji m.in. w zakresie:
– administracji sieci informatycznych,
– doradztwa merytorycznego i technicznego,
– wdrażania zaawansowanych systemów informatycznych,
– kompleksowego serwisowania sprzętu i dbania o ciągłość ich pracy,
– pomocy przy usuwaniu awarii w środowiskach systemowych,
– współpracy i prowadzenia szkoleń pracowniczych z wewnętrznymi działami IT w firmach i organizacjach.

Zapewniamy częściowe wsparcie lub przejęcie wszelkich kompetencji informatycznych. W ramach działalności, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu nie tylko częściową, ale i wyłączną obsługę informatyczną.
W zależności od potrzeb, możemy odpowiadać za wszelkie czynności administracyjne lub współpracować w wewnętrznym działem IT w pewnym, określonym zakresie, który wydaje się dla Państwa najbardziej obciążający. Dobrze rozumiemy się ze specjalistami z tej samej branży i w łatwy sposób nawiązujemy kontakt.
Dlaczego Klienci korzystają z naszych usług?
Głównymi powodami, dla których Klienci cenią sobie współpracę z naszą firmą w zakresie outsourcingu IT są min.:
– możliwość optymalizacji kosztów obsługi rozwiązań informatycznych,
– elastyczne dopasowywanie się do potrzeb serwisowych,
– wsparcie specjalistyczną widzą i wieloletnim doświadczeniem,
– dostępem do nowoczesnych technologii stosowanych w IT.

naprawa-komputerow-laptopow-onas-01

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2008 roku, wystawiamy faktury VAT. Naszą misją jest pomoc w dziedzinie napraw sprzętu komputerowego, sprzedaż sprzętu komputerowego, korepetycje z informatyki, tworzenie stron www oraz hosting, skuteczne pozycjonowanie stron www w internecie.

Oto czym dokładnie się zajmujemy:

naprawa komputerów i laptopów oraz sprzetu komputerowego
sprzedaż nowego i używanego sprzetu komputerowego
– projektowanie i tworzenie stron www + hosting
– skuteczne pozycjonowanie stron www w internecie
korepetycje z informatyki
– rozwiązanie problemów komputerowych i informatycznych
– instalacja i zarządzanie systemami operacyjnymi m.in. z rodziny Microsoft Windows (XP/VISTA/7/8/10)
naprawa i rekonfiguracja systemów operacyjnych m.in. z rodziny Microsoft Windows (XP/VISTA/7/8/10)
– instalacja i wdrożenia serwerów m.in z systemami operacyjnymi z rodziny Microsoft Windows Server(2003/2008/2012/2016)
– administracja serwerami m.in. na platformach Microsoft Windows Server(2003/2008/2012/2016)
– instalacja i wdrożenia serwerów plików
– tworzenie i konfiguracja VPN – łączenie odziałów, zapewnianie bezpiecznego dostępu do danych firmowych – użytkownikom mobilnym (w oparciu o technologie firmy Microsoft i Cisco/Linksys)
– zarządzanie bezpieczeństwem sieci teleinformatycznych
– wdrażanie usług dostępu zdalnego (Microsoft pulpit zdalny/usługi terminalowe, TeamViewer…)
– wirtualizacja sacji roboczych (VMware Workstation, Microsoft VirtualPC/Hyper-V)
– wirtualizacje serwerowe (VMware ESX server)
– zabezpieczanie danych przed utratą (sporządzanie kopii bezpieczeństwa, wdrażanie systemów backup`owych)
– wdrażanie systemów i rozwiązań antywirusowych (McAfee, Eset, TrendMicro…)
– usuwanie wirusów/spyware/malware – przywracanie stabilności i wydajności
– audyty sprzętu i oprogramowania (legalności, ilości, stabilności)
– rozpoznawanie zapotrzebowania na rozwiązania informatyczne, zwiększanie ergonomii i wydajności pracy
– doradztwo i konsultacje IT
– wdrożenia nowych rozwiązań i oprogramowania
naprawę sprzętu komputerowego i peryferii (naprawa podzespolów komputerowych, monitorów, drukarek…)
– odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników
– wymianę podzespołów
sprzedaż i dostarczanie sprzętu komputerowego
– projektowanie i budowa systemów monitoringu
– projektowanie i budowa informatycznych sieci LAN kablowych i bezprzewodowych

naprawa-komputerow-laptopow-onas-02

Nasz serwis ze względu na swoją pełną mobilność oferuje dojazd do klienta o wcześniej umówionej godzinie, tak by klient nie ponosił żadnych kosztów z tytułu płatności za paliwo – zapewniamy pełną opiekę informatyczną.

Tworzymy strony www oraz sklepy internetowe przyjazne użytkownikowi. Łatwa nawigacja, przyjazny panel administracyjny i atrakcyjna grafika przekłada się na wiele odwiedzin oraz wzrost sprzedaży Sklep internetowy – Oferta. Zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem stron www, które daje gwarancję zwiększenia zysku poprzez dotarcie ze swoją ofertą do większego grona odbiorców. Tworzymy aplikacje i systemy na zamówienie, wymagające indywidualnego podejścia oraz skomplikowanych rozwiązań programistycznych: PHP, CRM, CMS. Projektujemy grafikę użytkową. Loga, grafika, kreacja i projekty – oryginalne, atrakcyjne, nowoczesne, przemyślane, wpisane w strategię strony i marketing firmy. Logo zastąpi 10 słów. HOSTING – każdą stronę umieszczamy na własnym serwerze, co umożliwia nam jej całodobowy monitoring i rozwiązywanie wszelkich problemów technicznych. Zaufało nam już wielu. Ich sukces jest naszą najlepszą rekomendacją. Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcecie Państwo dołączyć do tego grona. Jesteśmy do Twojej dyspozycji prawie 24 godziny na dobę, masz pytania zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego – odpowiemy najszybciej jak się da. Kontakt.

naprawa-komputerow-laptopow-onas-03

Korepetycje w przyjazny i łatwy do zrozumienia sposób pomogą z Windowsem, Pakietem Office (Word, Excel, Power Point – formatowanie tekstu, prezentacje, arkusze kalkulacyjne), instalacją programów, podstawową obsługą komputera i systemu oraz innymi problemami podobnej natury. Posiadamy również podstawową wiedzę z zakresu programowania w językach Java, Delphi Pascal, C# i C++ oraz mogą pomóc w obsłudze ich kompilatorów, takich jak Delphi Pascal, Eclipse, oraz Unity. Udzielę takowej pomocy dzieciom zaczynającym przygodę z komputerem oraz młodzieży gimnazjalnej i licealnej w zajęciach z informatyki, bądź osobom dorosłym mającym problemy z obchodzeniem się ze swoim komputerem. Zapraszamy!

Nasz cennik dostosowany jest do konkretnych usług, jeśli chcesz poznać cenę za konkretną usługę zapraszamy do kontaktu, tel: 601-623-740.

Skupujemy sprawne laptopy i komputery – jeśli jesteś w posiadaniu sprawnego komputera lub laptopa i już go nie potrzebujesz a chciałbyś przy tym zarobić zadzwoń do nas – odkupimy go od Ciebie!

Zapraszamy do kontaktu wszystkich tych, którzy mają problemy z komputerem PC lub laptopem. Dojeżdżamy do klientów na terenie całego śląska! Zapewniamy kontakt, serwis i obsługę 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę!

Codziennie jesteśmy w miastach: GliwiceCzęstochowa, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Bytom oraz w okolicach tych miejscowości w miastach: Blachownia, Kłobuck, Lubliniec, Myszków, Żarki, Janów, Świerklaniec, Pyrzowice, Piekary Śląskie, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Siewierz, Zawiercie, Kroczyce, Mysłowice, JaworznoOlkusz, Pilica, Wolbrom, Trzebinia, Chrzanów, Oświęcim.

Nasz serwis komputerowy zajmuje się naprawą


laptopów oraz komputerów PC stacjonarnych wszystkich marek komputerowychAcer, Apple, Asus, Dell, Dream Machines, Fujitsu, HP, Compaq, IBM, Lenovo, MSI, Packard Bell, Samsung, Sony, Toshiba.

Naprawiamy i usuwamy usterki ze sprzętu typu: 


Komputery stacjonarne, PC, laptop, notebook, netbook, cześci do laptopów, drukarka, skaner, dysk, hdd, ssd, napęd, dźwięk, internet, komunikacja, łacznosć, mikrokomputer, obraz, grafika, obudowa, zasilanie, oprogramowanie, system, windows, linux, mac os, podzespoły bazowe, serwer, scsi, macierz, procesor, płyta główna, płyta z procesorem, pamięć, RAM, cdrom, dvd, cd, zasilacz, monitor, karta graficzna, karta dźwiękowa, cooler.

Nasz serwis


komputerowy działa mobilnie w miastach: Kłobuck, Olsztyn, Częstochowa, Blachownia, Lubliniec, Janów, Koszęcin, Tworóg, Miasteczko Śląskie, Woźniki, Koziegłowy, Myszków, Żarki, Lelów, Zawiercie, Poręba, Siewierz, Pyrzowice, Świerklaniec, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Wojkowice, Bytom, Zabrze, Chorzów, Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Sławków, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Jaworzno, TrzebiniaChrzanów, Oświęcim, Olkusz, Pilica, Wolbrom.

Działamy na terenie całego Śląska i Małopolski!

O nas | Sprzedaż | Usługi | Dojazd do klienta | Strony www – hosting | Korepetycje | Cennik | Skup | Kontakt | Obsługa informatyczna firm Outsourcing IT