Telefon: 601-623-740 (czynny 7 dni w tygodniu). Oferujemy Państwu naprawę komputerów PC i laptopów na terenie Lublińca i okolic, zapewniamy dojazd do klienta. Nasz serwis komputerowy zapewnia opiekę informatyczną dla klientów w mieście Lubliniec od wielu lat.

Naprawiamy i serwisujemy laptopy i komputery stacjonarne w mieście Lubliniec

Zadzwoń! Tel: 601623740

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajduje się szeroki wachlarz usług skierowany przede wszystkim do firm i instytucji oraz osób fizycznych zamieszkujących w Lublińcu i okolicznych miejscowościach.

Wszystkie zlecenia traktujemy z pełnym profesjonalizmem. Każda z naszych usług może być zrealizowana w wielu wariantach, w zależności od potrzeb Klienta oraz złożoności problemu.

naprawa-komputerow-laptopow-serwis-komputerowy01

Zapraszamy do kontaktu wszystkich z Lublińca i okolic, tel: 601-623-740

Dojeżdżamy do klienta na terenie całego Lublińca, dokonujemy diagnozy i naprawy sprzętu u klienta lub we własnym profesjonalnym serwisie komputerowym gdy sytuacja tego wymaga.

Naprawa komputerów i laptopów to nasza pasja oraz misja, którą wykonujemy z powodzeniem od wielu lat. Sukces naszej firmy opiera się na zadowoleniu klientów, którzy mówią o nas swoim znajomym i polecają nasze usługi.

W swojej ofercie posiadamy sprzedaż komputerów i laptopów nowych i używanych, sprzedaż sprzętu komputerowego i podzespołów komputerowych. Sprzedajemy komputery, laptopy, monitory, drukarki, telewizory i inne urządzenia ułatwiające pracę i zabawę w codziennym życiu.

Nasz serwis ze względu na swoją pełną mobilność oferuje dojazd do klienta o wcześniej umówionej godzinie, tak by klient nie ponosił żadnych kosztów z tytułu płatności za paliwo – zapewniamy pełną opiekę informatyczną.

Tworzymy strony www oraz sklepy internetowe przyjazne użytkownikowi. Łatwa nawigacja, przyjazny panel administracyjny i atrakcyjna grafika przekłada się na wiele odwiedzin oraz wzrost sprzedaży Sklep internetowy – Oferta. Zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem stron www, które daje gwarancję zwiększenia zysku poprzez dotarcie ze swoją ofertą do większego grona odbiorców.

Nasz cennik dostosowany jest do konkretnych usług, jeśli chcesz poznać cenę za konkretną usługę zapraszamy do kontaktu.

Prowadzimy skup sprawnych laptopów i komputerów PC – jeśli jesteś w posiadaniu sprawnego komputera lub laptopa i już go nie potrzebujesz a chciałbyś przy tym zarobić zadzwoń do nas – odkupimy go od Ciebie!

Zapraszamy do kontaktu wszystkich tych, którzy mają problemy z komputerem PC lub laptopem. Dojeżdżamy do klientów na terenie całego śląska! Zapewniamy kontakt, serwis i obsługę 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę!

Z naszych usług korzystają zarówno firmy jak i osoby fizyczne.
Zajmujemy się szeroko pojętym serwisem sprzętu od komputerów stacjonarnych po laptopy i sprzęt komputerowy na terenie Lublińca i okolic. W przypadku problemu jesteśmy pod telefonem: 601-623-740 zawsze gotowi by Państwu pomóc w rozwiązaniu problemu technicznego/sprzętowego lub problemu z systemem operacyjnym. Pomagamy w skutecznej promocji istniejących stron internetowych lub projektujemy nowe strony www oraz zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem w wyszukiwarce google.

naprawa-komputerow-laptopow-serwis-komputerowy03

Nasze usługi informatyczne obejmują instalację i wdrażanie sprzętu komputerowego i oprogramowania, zapewnienie ciągłości pracy infrastruktury informatycznej, optymalizację działających systemów, wirtualizacje serwerów oraz środowisk, zapewnienie bezpieczeństwa przechowywanym danym, zarządzaniem sieciami lokalnymi LAN, łączenie wielu oddziałów firmy w jedna bezpieczną sieć wirtualną VPN.

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2008 roku na terenie Lublińca i okolic, wystawiamy faktury VAT. Naszą misją jest pomoc w dziedzinie napraw sprzętu komputerowego, sprzedaż sprzętu komputerowego, korepetycje z informatyki, tworzenie stron www oraz hosting, skuteczne pozycjonowanie stron www w internecie.

naprawa-komputerow-laptopow-serwis-komputerowy02

Oto czym dokładnie się zajmujemy w Lublińcu i okolicy:

naprawa komputerów i laptopów oraz sprzetu komputerowego
sprzedaż nowego i używanego sprzetu komputerowego
– projektowanie i tworzenie stron www + hosting
– skuteczne pozycjonowanie stron www w internecie
korepetycje z informatyki
– rozwiązanie problemów komputerowych i informatycznych
– instalacja i zarządzanie systemami operacyjnymi m.in. z rodziny Microsoft Windows (XP/VISTA/7/8/10)
naprawa i rekonfiguracja systemów operacyjnych m.in. z rodziny Microsoft Windows (XP/VISTA/7/8/10)
– instalacja i wdrożenia serwerów m.in z systemami operacyjnymi z rodziny Microsoft Windows Server(2003/2008/2012/2016)
– administracja serwerami m.in. na platformach Microsoft Windows Server(2003/2008/2012/2016)
– instalacja i wdrożenia serwerów plików
– tworzenie i konfiguracja VPN – łączenie odziałów, zapewnianie bezpiecznego dostępu do danych firmowych – użytkownikom mobilnym (w oparciu o technologie firmy Microsoft i Cisco/Linksys)
– zarządzanie bezpieczeństwem sieci teleinformatycznych
– wdrażanie usług dostępu zdalnego (Microsoft pulpit zdalny/usługi terminalowe, TeamViewer…)
– wirtualizacja sacji roboczych (VMware Workstation, Microsoft VirtualPC/Hyper-V)
– wirtualizacje serwerowe (VMware ESX server)
– zabezpieczanie danych przed utratą (sporządzanie kopii bezpieczeństwa, wdrażanie systemów backup`owych)
– wdrażanie systemów i rozwiązań antywirusowych (McAfee, Eset, TrendMicro…)
– usuwanie wirusów/spyware/malware – przywracanie stabilności i wydajności
– audyty sprzętu i oprogramowania (legalności, ilości, stabilności)
– rozpoznawanie zapotrzebowania na rozwiązania informatyczne, zwiększanie ergonomii i wydajności pracy
– doradztwo i konsultacje IT
– wdrożenia nowych rozwiązań i oprogramowania
naprawę sprzętu komputerowego i peryferii (naprawa podzespolów komputerowych, monitorów, drukarek…)
– odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników
– wymianę podzespołów
sprzedaż i dostarczanie sprzętu komputerowego
– projektowanie i budowa systemów monitoringu
– projektowanie i budowa informatycznych sieci LAN kablowych i bezprzewodowych

Codziennie jesteśmy w miastach: GliwiceCzęstochowa, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Bytom oraz w okolicach tych miejscowości w miastach: Blachownia, Kłobuck, Lubliniec, Myszków, Żarki, Janów, Świerklaniec, Pyrzowice, Piekary Śląskie, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Siewierz, Zawiercie, Kroczyce, Mysłowice, JaworznoOlkusz, Pilica, Wolbrom, Trzebinia, Chrzanów, Oświęcim.

Nasz serwis komputerowy zajmuje się naprawą


laptopów oraz komputerów PC stacjonarnych wszystkich marek komputerowychAcer, Apple, Asus, Dell, Dream Machines, Fujitsu, HP, Compaq, IBM, Lenovo, MSI, Packard Bell, Samsung, Sony, Toshiba.

Naprawiamy i usuwamy usterki ze sprzętu typu: 


Komputery stacjonarne, PC, laptop, notebook, netbook, cześci do laptopów, drukarka, skaner, dysk, hdd, ssd, napęd, dźwięk, internet, komunikacja, łacznosć, mikrokomputer, obraz, grafika, obudowa, zasilanie, oprogramowanie, system, windows, linux, mac os, podzespoły bazowe, serwer, scsi, macierz, procesor, płyta główna, płyta z procesorem, pamięć, RAM, cdrom, dvd, cd, zasilacz, monitor, karta graficzna, karta dźwiękowa, cooler.

Nasz serwis


komputerowy działa mobilnie w miastach: Kłobuck, Olsztyn, Częstochowa, Blachownia, Lubliniec, Janów, Koszęcin, Tworóg, Miasteczko Śląskie, Woźniki, Koziegłowy, Myszków, Żarki, Lelów, Zawiercie, Poręba, Siewierz, Pyrzowice, Świerklaniec, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Wojkowice, Bytom, Zabrze, Chorzów, Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Sławków, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Jaworzno, TrzebiniaChrzanów, Oświęcim, Olkusz, Pilica, Wolbrom.

Działamy na terenie całego Śląska i Małopolski!

O nas | Sprzedaż | Usługi | Dojazd do klienta | Strony www – hosting | Korepetycje | Cennik | Skup | Kontakt | Obsługa informatyczna firm Outsourcing IT