Backup, ochrona danych, archiwizacja danych, klonowanie dysku, firmy + klienci indywidualni.

Jesteśmy doświadczoną firmą informatyczną z wieloletnim stażem. Pomagamy zarówno firmom jak i Klientom indywidualnym. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie szeroko pojętej ochrony danych.

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się utracić cenne dane ze swojego komputera? Nie ważne, czy to zdjęcia z wakacji czy firmowe dokumenty – strata zawsze jest dotkliwa. Aby uniknąć tego typu problemów skontaktuj się z Nami – wykonamy backup twoich danych, a Ty nie będziesz musiał więcej obawiać się ich utraty.

Czym jest „backup”?
Backup to sprawdzona metoda, dzięki której zabezpieczymy Cię na wypadek utraty Twoich danych. Jest to nic innego jak kopia zapasowa wszystkich danych na Twoim dysku, utworzona na niezależnym nośniku danych. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że w przypadku zalania, uszkodzenia czy kradzieży komputera lub laptopa twoje dane przepadną bezpowrotnie.

Nie bądź mądry po szkodzie – pomyśl o ochronie swoich najcenniejszych danych. Z Nami Twoje dane będą zawsze bezpieczne!

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem świadczymy kompleksowe usługi w zakresie:
• wykonywania kopii bezpieczeństwa dysku (backup)
• archiwizacji danych
• doradztwo w zakresie ochrony danych – firmy i instytucje oraz Klienci indywidualni.

Chcesz poznać skuteczne metody ochrony swoich danych? Skontaktuj się Nami.

Chętnie pomożemy zabezpieczyć Twoje dane na wypadek ich utraty. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe rozwiązania dla Ciebie lub Twojej firmy.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, oferujemy usługi na najwyższym poziomie. W gronie Naszych zadowolonych Klientów znajdują się zarówno firmy i przedsiębiorstwa jak i Klienci indywidualni. Do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem.

Oferujemy wysokiej jakości usługi doradztwa i consultingu w zakresie bezpieczeństwa danych – opracowujemy i wdrażamy strategie, zapobiegające utracie Twoich danych zapisanych na dysku komputera lub laptopa, w wyniku uszkodzenia, awarii czy kradzieży sprzętu lub ataków hackerskich z zewnątrz.

Pomożemy Ci wdrożyć skuteczne metody pozwalające na ochronę Twoich danych przed utratą. Dzięki doświadczeniu opracowaliśmy skuteczne strategie ochrony danych przed ich utratą, które z powodzeniem wdrażamy u Naszych klientów.

Z powodzeniem wdrażamy skuteczne metody pozwalające na ochronę danych przed utratą, co potwierdzają Nasi zadowoleni Klienci.

W Naszej ofercie znajdują się usługi obejmujące m.in.:
• tworzenie backup
• archiwizację danych
• klonowanie dysków
• ochronę danych dla Klienta indywidualnego
• ochronę danych dla firm i instytucji

Zapraszamy do kontaktu z Nami. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi jak i firmami.

Dysponujesz dużą ilością danych i obawiasz się ich utraty? Nasi specjaliści z chęcią pomogą ci wdrożyć skuteczne rozwiązania w zakresie tworzenia kopii bezpieczeństwa takie jak np. backup czy klonowanie dysku.

Świadczymy profesjonalne usługi doradztwa i consultingu w zakresie bezpieczeństwa danych – opracowujemy i wdrażamy strategie, zapobiegające utracie firmowych danych w wyniku uszkodzenia, awarii czy kradzieży sprzętu lub ataków hackerskich z zewnątrz.

Zależy Ci na jak najlepszym wykorzystaniu miejsca na twoim dysku ? Potrzebne Ci sprawdzone rozwiązania z zakresu archiwizacji danych. Nasi fachowcy doradzą i pomogą wdrożyć profesjonalne i sprawdzone rozwiązania.

Nasz oferta skierowana jest do firm oraz Klientów indywidualnych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak by jak najlepiej dobrać właściwe rozwiązanie do zgłaszanego problemu.

Zalany laptop, awaria komputera, uszkodzenie dysku… chyba każdy z Nas chociaż raz w życiu doświadczył podobnej sytuacji. W dzisiejszych czasach Nasze urządzenia komputerowe i znajdujące się na nich dane są również narażone na coraz częstsze ataki hackerów, wirusów czy innego złośliwego oprogramowania.
Wynik powyższych zdarzeń jest najczęściej jeden – częściowa lub całkowita utrata danych zapisanych na dysku takiego urządzenia. A przecież można temu łatwo i skutecznie zaradzić.

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oferujemy kompleksowe usługi związane z tworzeniem backupu, archiwizacją danych czy klonowania dysku/dysków.

Chcesz lepiej zabezpieczyć i zarządzać swoimi danymi? Nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie – skontaktuj się z Nami i z pomocą Naszych specjalistów znajdź rozwiązanie najlepsze dla Ciebie.

Tworzenie kopii bezpieczeństwa danych pozwoli Ci zabezpieczyć się na wypadek ich utraty w wyniku losowych zdarzeń typu awaria, uszkodzenie sprzętu bądź celowego działa takiego jak zainstalowanie na Twoim urządzeniu złośliwego oprogramowania bądź ataku hackerskiego. Aby to rozwiązanie było w pełni skuteczne należy pamiętać, o kilku podstawowych zasadach:

  • Kopia zapasowa powinna być zawsze tworzona na innym nośniku lub nośnikach niż tym, na którym znajdują się dane kopiowane,
  • Backup powinien być przeprowadzany cyklicznie z taką częstotliwością, by w raz z generowaniem nowych dokumentów, plików czy innych danych, możliwie jak najskuteczniej minimalizować ryzyko utraty danych w każdym momencie,
  • Dane, do których nie potrzebny jest bieżący dostęp, powinny być archiwizowane. Dzięki temu zaoszczędzisz miejsce na dysku, ale jednocześnie w razie potrzeby zawsze możesz do nich wrócić,

Nie wiesz, która usługa była by dla Ciebie najlepsza? Nie szkodzi, z chęcią doradzimy Ci w doborze optymalnego rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu.

Twój dysk pęka w szwach od nadmiaru zdjęć z wakacji, służbowych dokumentów lub plików wideo z ulubionymi filmami ? Wyobraź sobie, że nagle wszystko znika a Ty nie masz już możliwości przywrócić tych danych z powrotem. Brzmi jak najgorszy koszmar? Nie musi tak być! Pokażemy Ci, jak skutecznie ochronić swoje dane przed taką ewentualnością.

Nasz zespół z powodzeniem rozwiąże każdy problem. Wśród naszych usług znajduje się m.in. tworzenie backupu, archiwizacja danych, klonowanie dysku/dysków oraz pozostałe usługi związane z ochroną przed utratą danych. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą. Zachęcamy do kontaktu z Nami.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą Naszej firmy w zakresie świadczeń związanych z ochroną danych cyfrowych, tworzeniem kopii bezpieczeństwa, doborem rozwiązań dla firm i Klientów indywidualnych chroniących przed utratą danych.

Codziennie jesteśmy w miastach: GliwiceCzęstochowa, Tarnowskie Góry, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Bytom oraz w okolicach tych miejscowości w miastach: Blachownia, Kłobuck, Lubliniec, Myszków, Żarki, Janów, Świerklaniec, Pyrzowice, Piekary Śląskie, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Siewierz, Zawiercie, Kroczyce, Mysłowice, JaworznoOlkusz, Pilica, Wolbrom, Trzebinia, Chrzanów, Oświęcim.

Nasz serwis komputerowy zajmuje się naprawą


laptopów oraz komputerów PC stacjonarnych wszystkich marek komputerowychAcer, Apple, Asus, Dell, Dream Machines, Fujitsu, HP, Compaq, IBM, Lenovo, MSI, Packard Bell, Samsung, Sony, Toshiba.

Naprawiamy i usuwamy usterki ze sprzętu typu: 


Komputery stacjonarne, PC, laptop, notebook, netbook, cześci do laptopów, drukarka, skaner, dysk, hdd, ssd, napęd, dźwięk, internet, komunikacja, łacznosć, mikrokomputer, obraz, grafika, obudowa, zasilanie, oprogramowanie, system, windows, linux, mac os, podzespoły bazowe, serwer, scsi, macierz, procesor, płyta główna, płyta z procesorem, pamięć, RAM, cdrom, dvd, cd, zasilacz, monitor, karta graficzna, karta dźwiękowa, cooler.

Nasz serwis


komputerowy działa mobilnie w miastach: Kłobuck, Olsztyn, Częstochowa, Blachownia, Lubliniec, Janów, Koszęcin, Tworóg, Miasteczko Śląskie, Woźniki, Koziegłowy, Myszków, Żarki, Lelów, Zawiercie, Poręba, Siewierz, Pyrzowice, Świerklaniec, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Wojkowice, Bytom, Zabrze, Chorzów, Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Sławków, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Jaworzno, TrzebiniaChrzanów, Oświęcim, Olkusz, Pilica, Wolbrom.

Działamy na terenie całego Śląska i Małopolski!

O nas | Sprzedaż | Usługi | Dojazd do klienta | Strony www – hosting | Korepetycje | Cennik | Skup | Kontakt | Obsługa informatyczna firm Outsourcing IT